ПЕРЕВАГИ ВЖИВАННЯ ОМЕГИ 9 ДЛЯ ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ ТА МОЗКУ І КЕРУВАННЯ НАСТРОЄМ

ЗДОРОВ’Я

ПЕРЕВАГИ ВЖИВАННЯ ОМЕГИ 9 ДЛЯ ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ ТА МОЗКУ І КЕРУВАННЯ НАСТРОЄМ

Не дивно, що існує велика плутанина в тому, які олії, риба та горіхи вважаються здоровими жирами, а які ні. Більшість чули про омега-3 жирні кислоти і, можливо, навіть про омега-6 жирні кислоти, але що ви знаєте про омега-9 і її переваги?

Омега-9 жирні кислоти є з родини ненасичених жирів, які зазвичай зустрічаються в рослинних та тваринних жирах. Ці жирні кислоти також відомі як олеїнова кислота або мононенасичені жири, і їх часто можна зустріти в олії каноли, сафлоровій олія, оливковій олії, гірчичній  олії, горіховій олії та горіхох, таких як мигдаль. Однак, на відміну від омега-3 та омега-6 жирних кислот, омега-9 жирні кислоти можуть утворюватися організмом, що означає, що потреба в доповненні не настільки важлива, як в варіанті з омегою-3.

Отже, що робить омега-9 для того, щоб звернути на неї увагу, особливо якщо наш організм може її виробляти самостійно? Важливо розуміти ці жири, оскільки омега-9 використовується організмом кількома способами.

Омега-9 Переваги
Омега-9 використовується серцем, мозком і для загального благополуччя, коли споживається і виробляється у помірності. Ось три основні переваги омега-9 для вашого здоров’я.

1. Може допомогти зменшити ризик серцево-судинних захворювань та інсульту

Дослідження показали, що омега-9 жирні кислоти можуть допомогти зменшити ризик серцево-судинних захворювань та інсульту. Омега-9 сприяє здоров’ю серця, тому що омега-9 підвищує рівень холестерину ЛПВП (хороший холестерин) і знижує холестерин ЛПНЩ (поганий холестерин). Це може допомогти усунути накопичення закупорювань в артеріях, які ми знаємо як одну з причин серцевих нападів та інсультів.

Олія каноли, наприклад, має високий вміст мононенасичених жирів, низький вміст насичених жирів і має нульовий рівень транс-жирів, але дуже важко одержати не-ГМО олію каноли. Іншими хорошими омега-9 є авокадо та мигдаль.

2. Збільшення енергії, зниження гніву та покращення настрою

Омега-9 жирні кислоти, знайдені в олеїновій кислоті, можуть допомогти збільшити енергію, зменшити гнів і покращити настрій. У клінічному дослідженні, опублікованому в Американському журналі клінічного харчування, основна увага приділялася визначенню того, чи “зниження співвідношення насичених жирних кислот до мононенасичених жирних кислот у західній дієті вплине на фізичну активність та кількість використаної енергії”.

У дослідженні було зроблено висновок, що використання олеїнової кислоти пов’язане із збільшенням фізичної активності, наявністю більшої енергії та ще меншим гнівом. Отже, якщо ви втомилися і роздратовані, то, можливо, ви захочете підвищити рівень енергії за допомогою омеги-9, оскільки переваги омеги-9 поширюються на ваш рівень настрою та енергії.

3. Може допомогти тим, хто має хворобу Альцгеймера

Ерофінова кислота – це мононенасичені омега-9 жирні кислоти, знайдені в жирах, таких як гірчична олія. Дослідження показують, що вона може нормалізувати накопичення дуже довгих ланцюгових жирних кислот у мозку пацієнтів, хворих на хронічну адренолеукодистрофію (АЛД), що є серйозним генетичним розладом, що впливає на надниркові залози, спинний мозок та нервову систему.

У дослідженні, опублікованому в журналі “Фармакологія, біохімія та поведінка”, була протестована продуктивність пам’яті у звичайних мишей і результати показали, що еруконова кислота може бути терапевтичним агентом для захворювань, пов’язаних з когнітивним дефіцитом, такими як хвороба Альцгеймера. Це означає, що ви можете додати поліпшення пам’яті та покращену пізнавальну функцію до списку переваг омега-9.

Омега-9  проти Омега-3 і Омега-6

Омега-3 та омега-6 жирні кислоти більш необхідні, оскільки наші тіла не можуть виробляти ці одиниці, тому їх називають «незамінними».  Омега-9 виробляється нашим організмом, тому її не потрібно вживати як додаток.

Омега-9 жирні кислоти, олеїнову кислоту, можна зустріти в оливковій олії (першого віджиму), оливках, авокадо, соняшниковій олії, мигдалі, кунжутній олії, фісташках, кеш’ю, волоських горіхах та макадамії. Ось продукти з високим вмістом омега-9:

Соняшникова олія
Фундук
Сафлорова олія
Горіхи макадамії
Оливкова олія
Олія каноли
Мигдальна олія
Олія авокадо

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя!

Наталя

ЗАВАНТАЖТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПОСІБНИК


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ