ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів

Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

КОРОТЕНЬКА ІСТОРІЯ

Після закінчення школи я переїхала навчатися до Києва, де закінчила Київський Міжнародний Університет по спеціальності філолог-перекладач англійської та німецької мов.
Після переїзду до Австралії в 2010р. мені прийшлося задуматися над новою кар’єрою. І я стала на стежку натуральної медицини.
В 2013 році випадково я відкрила для себе чудодійні ефірні олії і почала ними користуватися. Спостерігаючи неймовірні результати, я почала використовувати їх на моїх пацієнтах. І дуже швидко моє хоббі-захоплення переросло в солідний бізнес.
В 2015 році я звільнилася з клініки, де працювала, і пішла в вільне плавання. І влітку 2017 я вирішила принести ці Сертифіковано Чисті ефірні олії Терапевтичного Гатунку до України.
На цьому сайті ви знайдете інформацію, яка допоможе вам відчувати себе краще у вашому фізичному тілі, сильнішою у вашому емоційному тілі та натхненний/ою вашим власним потенціалом.
Я вважаю, що жінки заслуговують на те, щоб бути впевненими у своєму здоров’ї та добробуті. Я знаю, що коли жінки почуватимуться здоровими та будуть впевненими, світ зміниться на краще.

МОЯ МІСІЯ

Я вважаю, що всі жінки України та світу заслуговують бути здоровими, щасливими та багатими. Тому я працюю кожного дня над фізичними та мультимедійними матеріалами, щоб зробити це реальністю. А ви хочете приєнадтися і створити краще життя для себе та тих, кого ви любите?
………………………….

МОЄ БАЧЕННЯ

Щоб всі жінки жили життям, яке збагачує їх, фізично, емоціно та матеріально і надихали інших своїм прикладом.
………………………….

МОЇ ЦІННОСТІ

Бути чесною та автентичною. Робити все з чесністю та любов’ю, підтримувати та надихати інших. Створювати міцні зв’язки.
Хіба не час використати можливість для реалізації вашого потенціалу та забезпечити повноцінне життя?
………………………….

ЯК СТАТИ
ПАРТНЕРОМ DOTERRA?

ДІЗНАТИСЬ