СИЛА ЧАЮ МАТЧА. СУПЕР АНТИОКСИДАНТНИЙ СМУЗІ З МАТЧЕЮ

ЗДОРОВ’Я

СИЛА ЧАЮ МАТЧА. СУПЕР АНТИОКСИДАНТНИЙ СМУЗІ З МАТЧЕЮ

Раніше я ділилася з вами моєю любов’ю до кави, але, все-таки, я вирішила усунути її з мого раціону, оскільки вона має купу негативних ефектів на організм, особливо для тих, хто страждає на захворювання щитвидної залози та аутоімунні захворювання.  Я написала про 11 способів впливу кави на ваші гормони ось тут. Я не демонізую каву. Я просто кажу: якщо ваші надниркові залози перевантажені, ви завжди втомлені, не спите добре і страждаєте від гарячих спалахів, то це щось, що ви хотіли би розглянути.  І, можливо, зменшення або елімінація кави- буде саме тим виходом.

Як завжди, я не хочу дати вам просто список того, що можна і що не можна робити. Це не розширення можливостей. Я вірю, що коли одні двері закриваються (наприклад, відмова від кави), інші відкриваються. Наспрвавді, я вважаю, що часто відкриваються двоє або троє дверей. Матча може бути новими відкритими дверима для вас.

Тепер, незважаючи на те, що ви прочитаєте нижче про цілющі властивості матчі, вона все ще містить кофеїн. Фактично, зовсім небагато. Якщо ви реагуєте на кофеїн або страждаєте на 3 ступень виснаження надниркових залоз, матча – не найкращий варіант.

Дозвольте розповісти вам більше про матчу. Матча є одним з найпотужніших і найкорисніших антиоксидантів у світі. Не дивно, що люди пили її протягом тисяч років.

Переваги для здоров’я чаю матча
Серед багатьох переваг для здоров’я, матча:

Упакована антиоксидантами, включаючи потужний EGCg
Підвищує метаболізм і спалює калорії
Детоксикує ефективно і природно
Заспокоює розум і розслаблює тіло
Багата клітковиною, хлорофілом та вітамінами
Підвищує настрій та допомагає концентрації
Забезпечує організм вітаміном С, селеном, хромом, цинком і магнієм
Знижує рівень холестерину та цукру в крові

Однією з основних переваг для здоров’я чаю матча є те, що вона забезпечує мегадозу антиоксидантів у кожному ковтці. Згідно з останніми новинками в антиоксидантних дослідженнях, матча містить більшу кількість антиоксидантів, ніж будь-який інший “суперпродукт”.

Чому матча краще, ніж листковий чай?
Кожен день люди викидають цінні антиоксиданти та мінерали. Хоча це здається немислимим, це саме те, що відбувається, коли ви заварюєте чашку зеленого чаю, тому що вода може витягувати лише частину користі. Більшість насправді залишається невикористаною, у пастці чайного листя. Насправді, єдиний спосіб по-справжньому скористатися перевагами зеленого чаю і його повним потенціалом – споживати весь лист.

Але це не означає, що потрібно почати їсти чайні листя. Найпростішим рішенням є просто насолоджуватися чашкою матчі. Оскільки матчa – це перетерті чайні листя, вона забезпечує вам потужний арсенал вітамінів, мінералів, антиоксидантів та амінокислот зеленого чаю.

Насправді, щоб навіть хоч трохи наблизитися до переваг знайдених в одній порції матча, вам потрібно було б випити не менше десяти чашок завареного зеленого чаю.

Додавання чаю матча в коктейлі
Матча має неперевершені переваги для здоров’я всього в 1-2 чайних ложках і її надзвичайно легко додавати до зелених коктейлів кожного дня. Будьте готові підвищити енергію, фокус та імунітет.

Наступний крок до цієї звички дуже простий і ця звичка буде одною з найкращих для вашого здоров’я.  Приготуйте свій щоденний зелений коктейль або лате з матчі. Ви можете зберігати коктейль протягом до 24 годин у холодильнику. Все, що вам потрібно – це блендер та хороші інгредієнти, доступні в будь-якому продуктовому магазині.

матча. смузі.

Photo by Jan Sedivy on Unsplash

М’ЯТНИЙ СМУЗІ З МАТЧЕЮ ТА МАНГО

Інгредієнти
3 великі жмені шпинату
1 склянка замороженого / свіжого манго
1 крапля ЕО М’яти Перцевої або 15 листків м’яти
1,5 ч. л. матчі
½ склянки замороженої / свіжої полуниці
½ банану
1 склянка кокосової води
1 чашка води

Інструкції
Киньте в блендер та поєднайте в бажану консистенцію.

Насолоджуйтесь

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя.

Наталя.

ЗАВАНТАЖТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПОСІБНИК


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ