ЧИ ПОТРІБНІ НАМ ДЕТОКСИ?

ЗДОРОВ’Я

ЧИ ПОТРІБНІ НАМ ДЕТОКСИ?

Щодня ми контактуємо з рядом токсинів, забрудненням, хімічними речовинами та іншими продуктами нашого навколишнього середовища. Щоб уникнути пошкодження цих потенційно небезпечних впливів, ми маємо ряд життєво важливих органів, які є нашими захисниками.

Наша шкіра діє як захисний бар’єр, легені фільтрують повітря, яким ми дихаємо, і наш шлунково-кишковий тракт відфільтровує токсини, які ми проковтнули. Все, що проходить через всі ці бар’єри, має справу з печінкою та нирками.

Наші тіла призначені для боротьби з токсинами і цілком здатні це зробити. Проблема полягає в тому, що ми живемо в дуже токсичному середовищі, що додає великого навантаження на природну здатність нашого організму це робити.

Це включає в себе використання хімікатів на нашому тілі, наприклад, шампуні, креми, макіяж та парфюмерії та вживання високо перероблених продуктів харчування (ковбаса, хліб, цукерки ітд). Додайте до цього токсичні миючі засоби, які ми використовуємо, забруднене повітря, яким ми дихаємо, забруднена вода, яку ми п’ємо або якою вмиваємося, і список можна продовжувати.

Якщо б ми були супер здоровими, це було б неважливо. Але оскільки наша дієта часто незбалансована, і ми піддаємось великому стресу, наші тіла можуть зіткнутися з труднощами.

Є два способи, за допомогою яких ми можемо допомогти підтримати наш організм. Ліквідація/ мінімізація та підтримка.

Перший включає зменшення або усунення кількості токсинів, яким ви піддаєте своє тіло. Це одна з причин, через яку я люблю використовувати ефірні олії. Від засобів для чищення до догляду за шкірою та тілом, ефірні олії можуть бути використані замість шкідливих хімікатів та токсинів. Плюс вони підтримують ваше тіло.

Останнє означає, що ви допомагаєте підтримати ті органи ліквідації, щоб вони могли більш ефективно виконувати свою роботу.

Чому потрібно нам очищати наш організм?

Бісфенол А (англ. BPA) – це хімічна речовина, використана в пластмасі, який ми називаємо зеноестроген, що імітує статевий гормон естроген! Зеноестроген (ксеноестроген) обдурює організм для відправки небажаних сигналів. Ці синтетичні речовини викликають хаос: все, від раку молочної залози та інших видів раку, до репродуктивних проблем, ожиріння, раннього статевого дозрівання та серцевих захворювань, і згідно з дослідженнями 93% жителів розвинутих країн мають BPA у своєму тілі

Діоксин – перериває хімічні зв’язки статевих гормонів, які впливають на родючість. Це впливає на плід, репродуктивну та імуннуї системи. Діоксини можна знайти в забрудненому м’ясі, рибі, молоці, яйцях та олії.

Атразин – це гербіцид, який фемінізує чоловічих жаб,до такого стану, що вони можуть виробляти життєздатні яйця!!!!!!!!!!! Атразин знаходиться в воді, а речі промивають у воді. Купуйте органічну продукцію та поставте фільтр для питної води, сертифікований для видалення атразину.

Фталати – хімічна речовина, що знаходиться в пластмасі, може спричинити передчасний апоптоз (загибель клітин) у репродуктивній системі. Це викликає дисбаланс у гормонах, знижує кількість сперматозоїдів, пошкоджує чоловічу репродуктивну систему, спричиняє ожиріння, діабет та порушення щитовидної залози. Купуйте безпечні іграшки та використовуйте скло та керамічну посуду замість пластику.

І цей список токсинів можна продовжувати і продовжувати.

Окрім цих токсинів, ми накопичуємо погані жири та олії, полімерні токсини, осад та цвіль.

Як ми можемо сказати, що ми потребуємо детоксу?

Наш організм маєє багато симптомів, які сигналізують про необхідність очищення. В основному, коли є проблеми з репродуктивною системою, травленням, випорожненням, диханням, кровообігом і підтримкою температури тіла.

Симптоми:

Тускла, суха, свербляча шкіра
Жовті білки очей
Емоційна нестабільність
Інфекції не виліковуються швидко
Проблеми щитовидної залози
Безпліддя
Неможливість спати всю ніч
Темна смердюча сеча
Авто-імунні проблеми
Втома
Зневоднення
Вагінальна сухість
Нерегулярні місячні
Затуманений мозок
Низьке лібідо
Проблеми надниркових залоз
Проблеми кишечника та шлунку


Дотерра пропонує натуральні засоби для підтримки здорової детоксифікації організму

Суміш ефірних олій Зендокрин, Детоксифікаційний Комплекс Зендокрин та ДжіЕкс Асіст комплекс для очищення ШКТ

 

Image result for doterra zendocrine complex

Детоксифікаційний Комплекс Зендокрин:

ДЕТОКСИФІКУЮЧИЙ КОМПЛЕКС ЗЕНДОКРИН

Комплекс для детоксикації Зендокрин- це фірмова суміш із 14 активних екстрактів з цільової їжі, орієнтованих на очищення конкретних органів. Кожен харчовий ботанічний екстракт вибирався спеціально для забезпечення захисту, очищення та фільтрації організму, а також для підтримки здатності органів організму позбутися від збережених токсичних відходів.  Цільні харчові екстракти з насіння розторопші, подорожника, сафлорових пелюсток та інші, надають додаткову підтримку внутрішнім очищувальним органам тіла.

Запатентована система підтримки ферментів амілази, целюлази, магнієвих дріжджів та марганцевих дріжджів сприяє поглинанню всіх харчових екстрактів. Поглинання є основним пріоритетом для харчових добавок. Якщо вони не поглинаються належним чином, інгредієнти комплексу детоксикації не можуть виконати свою роботу .

Інгредієнти комплексу Зендокрин

Подорожник – як розчинне волокно він допомагає усунути відходи. Він має багато користі для здоров’я, включаючи регулювання вмісту цукру в крові та зменшення запорів та діареї.

Корінь ревиню – одна з найбільш широко використовуваних трав у китайській медицині, ревінь має балансуючий ефект на травну систему. Він має як спазмолітичну (пригнічує спазми), так і в’яжучу (зв’язування тканин) якості, корисні для здоров’я кишечника.

Корінь та кора Барбарису – Використовується століттями для очищення печінки та боротьби з інфекціями та запаленнями. Він також допомагає з секрецією жовчі.

Кельп – Два сорти, Аскофіллум і Ламінарія включені в додаток. Кельп є джерелом йоду, а також заліза, магнію, хрому, кальцію, натрію та калію та менших кількостей цинку та селену.

Екстракт насіння розторопші – розторопша містить силімарин, який має цілий ряд потужних властивостей, включаючи: збільшення виробництва нових клітин печінки, щоб замінити пошкоджені; полювання на вільні радикали, які можуть пошкодити клітини, що піддаються впливу токсинів, і збільшення глутатіону, який необхідний для детоксифікації.

Сафлорова квітка – пелюстки сафлорової рослини мають очищаючий вплив на легені. У рослинній медицині ці квіти також використовуються для зниження накопичення молочної кислоти в м’язах.

Смола акації – камедь акації містить велику кількість розчинних волокон, що допомагає зберігати речі, якими вони повинні бути. Також у британському дослідженні було показано, що доповнення камеді акації збільшує кількість хороших бактерій в кишечнику.

Корінь Оші – Це все про легені. Він очищає слиз, знімає застій і збільшує кровообіг у легенях.

Корінь алтея– знімає і заспокоює запалення та роздратування в слизовій оболонці. Він робить це, утворюючи плівку на слизовій оболонці, знімаючи незначні болі та запалення. Це також сечогінний засіб, що допомагає усунути токсини та відходи в організмі.

Екстракт кореня кульбаби – кульбаба містить кальцій, а також вітамін С і лютеолін. Останні два – антиоксиданти, які допомагають печінці. Вони також є сечогінним засобом, допомагають секреції жовчі та допомагають підтримувати низький вміст цукру в крові.

Часник – часник може допомогти знизити рівень холестерину, містить антиоксиданти і має зворотній ефект на окислювальний стрес, викликаний токсинами. Часник також містить вітаміни B6 і C.

Червона конюшина– є ще одним сечогінним засобом, а також має лімфатичні та відхаркувальні якості і особливо корисна для підтримки легенів. Червоний конюшина очищає кров і організм, і це допомагає захистити печінку. Вона також зменшує запалення і містить антиоксиданти.

Екстракт кореня реп’яха – Використовується в китайській медицині для допомоги стимулювати травлення, видаляє токсини з організму і допомагає печінці позбутися від відходів. Він робить це, стимулюючи вироблення жовчі та травних соків. Оскільки він допомагає очищати токсини, він дійсно чудовий для зменшення запалення шкіри, що насправді є лише токсинами, які намагаються «втекти».

Гвоздика – корисна для травлення, тому що вона стимулює секрецію травних ферментів. Вона також має антибактеріальні властивості та захищає печінку як антиоксидант. Інші переваги включають стимулювання імунної системи та забезпечення протизапальної підтримки.

Система підтримки ферментів:

Амілаза (Aspergillus) – фермент, який розщеплює вуглеводи.

Целюлаза – фермент, який розщеплює целюлозу.

Магнієві дріжджі. Магній має ряд переваг для здоров’я, які добре зарекомендували себе. Як частина цієї системи підтримки ферментів вона діє як кофактор ферменту. Кофактори регулюють функції ферментів, вони починають або зупиняють процеси, щоб підтримувати рівновагу.

Марганцеві дріжджі – марганець допомагає контролювати наш обмін речовин. Ферменти, активовані марганцем, метаболізують вітаміни, холестерин, вуглеводи та амінокислоти.

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя.

Наталя.

 


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ