ЯК ЗНАТИ, ЩО ВАШ КИШЕЧНИК ВИЛІКУВАНИЙ

ЗДОРОВ’Я

ЯК ЗНАТИ, ЩО ВАШ КИШЕЧНИК ВИЛІКУВАНИЙ

Якщо ви читаєте це, у вас, скоріше ща все, є аутоімунне захворювання, стан щитовидної залози або інші хронічні захворювання, і ви читали багато моїх статей про проникність кишечника, можливо навіть, ви дотримувалися моїх порад щодо харчування і хочете зати, що далі. Незалежно від того, чи у вас Хашимото, Грейвс, вовчак, хронічний ревматоїдний артрит, або будь-яка інша хвороба, відновлення здоров’я кишечника завжди є першим кроком до покращення, тому що, як я завжди кажу, “кишечник є воротами до здоров’я!”

Резултати зцілення кишечника можуть бути непомітними, тому, знаючи, що ви робите прогрес, іноді є хоршою мотивацією. Ось чому одне з найпоширеніших запитань, яке мені задають є “Як я знатиму, що мій кишечник вилікувався?”

Отже, в цій статті я розповім про те, як ваш кишечник стає дірявим, як його відновити, і як знати, що підкладка вашого кишечника відремонтована!

Як ваш кишечник стає дірявим?

Я написала багато статей на цю тему, тому я торкнуся цього питання дуже коротко. Якщо ви хочете більш детальну інформацію, читайте цю і цю статтю
Витік кишечка трапляється, коли тісні з’єднання, що тримають вашу кишкову стінку разом, стають вільними, що дозволяє неперетравленим частинам їжі та токсинам з кишечника потрапляти в кровообіг, стимулюючи реакцію імунної системи і створюючи запалення в огранізмі. Хронічне запалення часто призводить до аутоімунних захворювань та проблем з щитовидною залозою, або/і до гормонального дисбалансу.

Є багато факторів, які можуть призвести до витоку кишечника, але головним винуватцем є глютен. Це тому, що кожен раз, коли ви їсте клейковину, вона викликає виробництво зонуліну, що призводить до того, що тісні зчеплення у стінках кишечника розкриваються. Іншими поширеними причинами витоку ​​кишечника є інфекції кишечника, такі як Кандидоз та паразити, а також вплив токсинів та стресу.

Як зцілити свій кишечник
Щоб відновити здоров’я кишкової стінки, я рекомендую наступний підхід  функціональної медицини.

Видалення: Видаліть фактори, що негативно впливають на кишечник, включаючи запальні продукти, такі як глютен, молоко, кукурудза, соя, яйця та цукор, інфекції від паразитів, дріжджів або бактерій, а також подразники, такі як алкоголь, кофеїн та наркотики
Допомога: Додавайте травні ферменти, необхідні для правильного харчування.
Відновлення:  Відновіть здоровий баланс хороших бактерій шляхом повторного введення корисних бактерій через високоякісну пробіотичну добавку або ферментовану їжу
Відремонтуйте: Надайте поживні речовини, необхідні для відновлення вашої кишкової прокладки. Одна з моїх улюблених добавок – це колаген, багатий амінокислотами, який буквально “герметизує” витік або перфорації в кишечнику, відновлюючи пошкоджені клітини та створюючи нові тканини. Ще одна з моїх улюблених добавок – це L-глутамін, амінокислота, яка допомагає омолодити підклатку стінки кишечника.

5 знаків Ваша кишка повністю відремонтована
Найсильнішим свідченням того, що  ваш кишечник є здоровим- є зникнення негативних симптомів. Ось кілька хороших показників, на які варто звернути увагу

Проблеми з травленням зникають
Наявність витоку кишечника не завжди означає, що у вас будуть наявні проблеми з травленням ( у мене, наприклад, їх не було). Однак для багатьох людей газоутворення, здуття живота, печія або кислотний рефлюкс та/або запори є одними з перших ознак витоку кишечника.  Коли ці симптоми починають зникати- це свідчить, що ваша важка робота дає результати.

Зникає чутливість до їжі
Ще одне свідчення того, що ваш кишечник відремонтований, полягає в тому, що ви зможете їсти продукти, які колись викликали проблеми з травленням, втому, головний біль, туман мозку, проблеми з настроєм та інші симптоми. Ви зможете знову додати в свій раціон здорову їжу (вівсянка, кіноа і т.д.) . Пам’ятайте, що два найбільш запальні продукти (клейковина та молочні продукти) ніколи не можна повторно вводити, навіть коли кишечник буде вилікуваний.

Шкіра очищається
Проблеми шкіри є ще одним загальним симптомом в результаті витоку кишечника. Чи це екзема, розацеа, лупа, висипання або навіть вугрі, більшість проблем шкіри є зовнішнім проявом внутрішньої проблеми в кишечнику. Ось чому, як тільки ваша кишка починає відновлюватися, ви, швидше за все, побачите, що проблеми зі шкірою починають зникати.

Хороші результати аналізів крові
Оскільки здоров’я кишечника відіграє таку важливу роль у функціонуванні вашої імунної системи, відновлення кишечника також часто призводить до покращенні результатів ваших аутоімунних маркерів.

 

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя.

Наталя.

ЗАВАНТАЖТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПОСІБНИК


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ