ЯК РОЗПОЧАТИ ІНТЕРВАЛЬНЕ ГОЛОДУВАННЯ. 5 ПРОСТИХ КРОКІВ

ЗДОРОВ’Я

ЯК РОЗПОЧАТИ ІНТЕРВАЛЬНЕ ГОЛОДУВАННЯ. 5 ПРОСТИХ КРОКІВ

Це лякає, чи не так?

Хтось в Інтернеті готовий голодувати 3 дні і, навіть, не відчувати голоду. Але замість того, щоб це мотивувало вас, ви кажете: «Зараз лише 10 ранку, і я вже голодна/ий, як ненажерливий звір, я не витримаю цілий день, я не можу цього зробити сьогодні».

Голод і тяга були настільки сильними, що ви не витримали. “Голодувати легше, коли ти пристосований до жироспалювання” – кажуть експерти. Але на дієті з дуже низьким вмістом вуглеводів потрібно просидіти кілька тижнів, і ви не хочете так довго чекати.

Можливо, ви ще не пробували, але задумалися. “О, я не можу цього зробити“.

Що, якби був спокійний і впевнений спосіб розпочати? А що, якби ваших наявних здібностей було достатньо?

Ось як:

| Замість того, щоб сприймати це як черговий складний обов’язок, який ви зобов’язані своєму здоров’ю, зробіть це експериментом.

Розбийте його на невеликі, але легко здійсненні покрокові дії, які гарантують, що ви це зробите,
спостерігайте та аналізуйте те, що ви бачите/відчуваєте і зробіть свій висновок: чи підходить вам ІГ.

Перш ніж почати
* Поговоріть зі своїм лікарем перед початком. Особливо, якщо у вас є який-небудь медичний стан або якщо ви приймаєте якісь ліки. Зупиніться, якщо вам стало погано.
* Не ускладнюйте. ІГ (у цьому експерименті) визначається як споживання лише звичайної води, або чорної кави, або несолодкого чаю.
* Нехай це буде просто. Їжте звичну їжу під час прийому їжі. З мого особистого досвіду, періодичне голодування найкраще працює у поєднанні з дієтою з низьким вмістом вуглеводів і справжніми цільними продуктами. Але запуск ідеальної комбінації для досягнення найкращих результатів – це не ваша мета зараз.
* Час (тобто 7 вечора) згадується для простоти. Не обов’язково слідувати йому. Ви можете налаштувати час відповідно до вашого розкладу.
* Які дні тижня? З мого досвіду, голодування в будні буває зручнішим, оскільки вони більш структуровані та мають менше змінних. Але це може бути неправдою для вас. Що ви шукаєте, це ті дні, коли ви, швидше за все, скажете: “Куди пішов мій час? Я навть забула поїсти! »
* Зриви – це нормально. По-перше, пробачте собі. Ви можете продовжити там, де зупинилися, або розпочати з 1-го дня заново. Зробіть те, що є найпростішим, щоб повернути вас на правильний шлях.

Чому ви хочете спробувати періодичне голодування? Що це для вас?

* Втрата ваги, підтримка ваги. Голодування зменшує рівень таких гормонів, як інсулін, а також збільшує рівень гормону росту та норефінефрину, що робить накопичений жир у тілі більш доступним для споживання енергії, тому ви втрачаєте жир.
* Уникнути ліків, полегити симптоми. Голодування допомагає запобігти діабету, серцевим захворюванням, зменшити запалення.
* Запобігання серйозних захворювань, довголіття. Дослідження показують, що голодування може забезпечити захист від хвороби Альцгеймера, раку та може допомогти вам жити довше.
Подумайте про причини, чому ви зробили такий вибір, коли ви готові здатися.

Відповіді на найосновніші запитання

Це нормально пропустити сніданок. Це не найголовніший прийом їжі за день, це нейтральний прийом їжі, в ньому немає нічого цінного. Насправді, пропуск сніданку не призводить до набору ваги, а сніданок не активізує ваш метаболізм.
Уникнення перекусів. Перекуси не допоможуть вам схуднути, оскільки це не сприяє посиленню обміну речовин. Насправді, це дослідження показує, що перекуси сприяють ожирінню та жировій хворобі печінки.
Метаболізм не уповільнюється. Голодування фактично покращує ваш метаболізм і допомагає вам утримувати більше м’язів при втраті ваги.

Немає причин для занепокоєння, оскільки це є небезпечним для вашого здоров’я.

Готові? Давайте почнемо…

“Спокуса зупинитися буде найбільшою безпосередньо перед тим, як ви ось-ось досягнете успіху”.
– китайське прислів’я

День 1, не їжте після вечері
| Їжте звичні страви протягом дня, але припиніть їсти після вечері.

Навряд чи, ви справді голодні біля 8-9 вечора після того, як вечеряли о 7ій. Але, коли ви відпочиваєте на дивані, дивитеся телевізор або проводите час зі своїми близькими, щоб розслабитися- зазвичай в хід ідуть печення, чіпси або морозиво.

Поради, які допоможуть вам ввечері:

Випийте склянку води або теплу чашку заспокійливого трав’яного чаю замість того, щоб їсти їжу.
Почистіть зуби. Це також надсилає підсвідоме повідомлення про те, що ви закінчили їсти за день або вам доведеться чистити зуби ще раз. Ефірна олія М’яти може допомогти приборкати потяг до їжі.

2 день, затримка сніданку
Добрий ранок! Ви щойно зробили 12-годинний піст.

Ваш останній прийом їжі був о 19:00 учора ввечері, а зараз 7:00. Це 12 годин. Ви не їли пів доби. Ви збалансували кількість їжі та голодування у співвідношенні 50: 50 … 12 годин їжі та 12 годин голодування. Це добре.

Це було не так важко, правда? Потрібно було лише перестати їсти після вечері. Коли ви спите- час летить!

Але зараз настав ранок. Вам потрібно якнайшвидше вийти з дому, інакше ви спізнитесь. Тож ви їсте якомога швидше або захоплюєте щось на ходу, щоб поїсти в машині/на роботі. Але чому?

| Затримайте сніданок сьогодні. Натомість випийте води, кави або чаю.

Немає нічого страшного в тому, щоб відкласти свій перший прийом їжі, поки це не стане звичкою.

Приступивши до роботи, влаштуйтеся. Перевірте електронну пошту, подивіться на календар, сплануйте свій день. Вам не потрібно снідати, поки ви все це робите.

10 ранку. Пора насолоджуватися сніданком без хаосу.
12 полудня. Обідній час. Ви, мабуть, не голодні, бо щойно поїли. Годинник показує, що час обіду, але ваше тіло не каже цього. Зачекайте, щоб поїсти тоді, коли ви знову відчуєте голод.
14:00. Зараз ви голодні, гарного обіду.
Вечеряйте о 19:00.

Заякоріть попередні кроки: не їжте після вечері, затримуйте сніданок до 10ї ранку.

День 3, не перекушуйте
Молодці! Ви щойно зробили 15-годинне ІГ.

Ви вечеряли о 19:00 учора ввечері, перестали їсти після вечері та відклали сніданок до 10 ранку.

| Після обіду сьогодні не їжте до вечері.

Поради, які допоможуть вам уникнути перекусів:

Вечеря буде лише за кілька годин. Ви знаєте, що скоро їстимете. Все, що вам потрібно зробити – це почекати.
Голод приходить хвилями. Це тимчасово, він вщухне.
Голод може бути навіть не справжнім. Можливо, ви спраглі. Можливо, це звичка перекушувати після обіду. Можливо, ви перебуваєте в стресі, тривозі, занепокоєнні, смутку чи нудьзі і це змушує вас їсти. Пийте замість цього воду, каву або чай.
Залишайтеся зайнятими. Займіться якоюсь роботою, клопотом, погуляйте або зателефонуйте подрузі.
Повечеряйте о 19:00.

Заякоріть попередні кроки: не їжте після обіду, затримуйте сніданок до 10 ранку, не перекушуйте між прийомами їжі.

День 4, пропустіть сніданок
Ти зробили це! Ви витримали 15-годинне ІГ- і не перекусили.

Ви вечеряли о 19:00 учора ввечері, перестали їсти після вечері, відклали сніданок до 10 ранку і не перекушували між обідом та вечерею.

| Пропустіть сніданок сьогодні, почекавши ще 1 годину, щоб поїсти. Це робить обід першим прийомом їжі протягом дня об 11 ранку.
Вечеряйте о 19:00.

Заякоріть попередні кроки: не їжте після вечері, пропустіть сніданок, не перекушуйте між обідом та вечерею.

День 5, повторіть
Вітаю! Ви щойно зробили 16-годинне ІГ.

Ви вечеряли о 19:00 учора ввечері, пропустили сніданок, з’ївши перший прийом їжі об 11 ранку, не перекушували, не їли знову до 19:00.

Це протокол інтервального голодування, який називається Методом 16/8, популяризованим Мартіном Берханом. Він має кілька варіацій. Він популярний, оскільки вранці більшість з нас не по-справжньому голодні, тому сніданок легко пропустити.

Вікно прийому їжі скорочується до ⅓ дня (8 годин). Ви нахилили шкалу до більшого вікна голодування (16 годин). Починаються терапевтичні ефекти.

| Повторіть: пропустіть сніданок, не перекушуйте між обідом та вечерею, не їжте після вечері.

(Необов’язково) Перехід до інших розширених варіацій ІГ. Застосовуйте принцип розбиття голодування на невеликі, але легко здійсненні кроки протягом певного періоду і просувайтесь, поки не дійдете до цілі.

Чи підходить вам періодичне голодування
Голодування, як і дієта з низьким вмістом вуглеводів та жирів – це ще один засіб для схуднення та покращення здоров’я. Але ефективність цих інструментів залежить від того, чи зможете ви робити їх послідовно протягом тривалого періоду.

Голодування є природною частиною життєвого циклу людини. Більшість людей несвідомо голодували протягом усього життя, з’їдаючи ранню вечерю та пропускаючи сніданок наступного дня.

Однак, важливо пам’ятати, що хоча людині не потрібно виключати зі свого раціону певні продукти, їй все одно слід прагнути до збалансованого харчування, багатого білками, жирами, клітковиною та овочами. Не забувайте також пити багато рідини.

І останнє, хоча середньостатистична людина, швидше за все, не матиме побічних ефектів або матиме їх мінімум, люди з певними захворюваннями або ті, хто приймає певні ліки, повинні поговорити зі своїм лікарем перед тим, як спробувати голодування.

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя!

Наталя

ЗАВАНТАЖТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПОСІБНИК


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ