ІМУННІ ЖЕЛЕЙНІ ЦУКЕРКИ З ЕФІРНИМИ ОЛІЯМИ

ВИКОРИСТАННЯ ЕФІРНИХ ОЛІЙ

ІМУННІ ЖЕЛЕЙНІ ЦУКЕРКИ З ЕФІРНИМИ ОЛІЯМИ

D.I.Y. Immune Gummies! {with essential oils}

Якщо ви шукали ідеальну імунну підтримку для вашого чада (давайте на чистоту, для самих себе:), то ваші пошуки закінчені! Ці здорові мішки гаммі легко створити у вашій власній кухні. По-перше, давайте поринемо в соковиті деталі інгредієнтів, які ми будемо використовувати в цьому рецепті!

100% СІК ГРАНАТУ
Гранати містять дві унікальні сполуки, які складають більшу частину його видатної користі для здоров’я. Пунікалагіни є потужними антиоксидантами і знайдені в соці та шкірці. Пунікова кислота є первинною жирною кислотою, що міститься в лузці насіння. Гранат має протизапальні властивості, він допомагає боротися з бактеріями, знижує кров’яний тиск і зменшує біль у суглобах і артрит.

ЖЕЛАТИН
Желатин створюють шляхом зневоднення різних частин тварин (шкіри, кісток і тканин). Потім він перетворюється на порошок, який практично безбарвний і не має смаку. Причина, через яку його додають до цукерок і десертів, полягає в тому, що він виступає як природний липкий клей… І він не просто коливається! Желатин може допомогти поліпшити здоров’я нашого кишечника, травлення, якість сну і зовнішній вигляд нашої шкіри! Багатий кальцієм, магнієм, фосфором, кремнієм і сіркою ви можете розраховувати на те, що желатин допоможе вам і вашим дітям залишатися здоровими і щасливими!


ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ПРО ЖЕЛАТИН ТУТ ДИВОВИЖНА НАВАРИСТА СУМІШ, ЯКА ЗЦІЛЮЄ. 


ЕФІРНА ОЛІЯ ДИКОГО АПЕЛЬСИНУ*
Відомо, що ефірна олія Дикого Апельсину допомагає поліпшити ваш настрій і емоції, але це також неймовірний стимулятор і очисник для імунної системи! Плюс, дуже тяжко відмовитися від цього смачнючого аромату

* Будь ласка, переконайтеся, що етикетка пляшки з ефірною олією вказує на безпеку для внутрішнього / дієтичного використання.

ЗАХИСНА СУМІШ ОНГАРД*
Суміш гвоздики, листа кориці, кори кориці, листя евкаліпта, листя розмарину та ефірної олії дикого апельсину. Ця суміш, як відомо, допомагає підтримувати здоров’я імунної системи, захищати від екологічних загроз і покращувати природну захисну систему організму.  Якщо ви не використовуєте ефірні олії doTERRA, компанія, від якої ви купуєте, має мати еквівалентну «захисну суміш».

* Будь ласка, переконайтеся, що етикетка пляшки з ефірними оліями вказує на безпеку для внутрішнього / дієтичного використання.

ІМУННІ ЖЕЛЕЙНІ ЦУКЕРКИ З ЕФІРНИМИ ОЛІЯМИ

Вихід: приблизно 100 цукерок, в залежності від вашої форми

Інгредієнти

1/3 склянки (60 мл) 100% гранатового соку
3 ст л натурального меду
3 ст л желатину
3 кр суміші Онгард
2 кр ефірної олії Дикого Апельсину

Інструкції
1. У каструлі на слабкому вогні, змішайте сік, желатин, мед і ефірні олії разом, поки всі грудки не зникнуть. У суміші повинна бути однорідна консистенція.

2. Залийте суміш у лоток для кубиків льоду або силіконові форми.

3. Помістіть форми у морозильну камеру приблизно на 7-10 хвилин, поки вони не загуснутьі. Зберігайте в холодильнику

Насолоджуйтесь! І коли ваші діти просять вас добавки, ви не повинні відчувати себе винними, коли дате їм екстра цукерки!

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя

Наталя

 


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ