ЇЖТЕ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОЇ ВЕРСІЇ СЕБЕ

ЗДОРОВ’Я

ЇЖТЕ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОЇ ВЕРСІЇ СЕБЕ

Коли справа доходить до романтичних партнерів, ми хочемо когось таємничого і спонтанного, але ми також хочемо надійного товариша, на якого ми можемо розраховувати, коли життя кидає в нас лимонами. Подібним чином, з вибором їжі ми хочемо уникнути надлишку доданого цукру, тому що ми хотіли б виглядати і відчувати себе найкраще; з іншого боку, коли у нас завал на роботі, печенько здається хорошим варіантом. Ми зобов’язуємося робити розумний вибір в ресторанах, щоб досягти наших цілей, але в той же час ми хочемо, щоб ми могли справді насолоджуватися життям. Часто те, що ми хочемо негайно перемагає, і це не тому, що ми всі невдахи. Це тому, що для багатьох з нас існує великий розрив між тим, як ми думаємо про себе зараз і про те, як ми бачимо себе в майбутньому. Плюс, людський мозок закодований надавати перевагу солодким і крохмальним стравам – це механізм виживання, а не конструктивний недолік, тому що в первісні часи знайти достатньо їжі було серйозною проблемою для наших предків. Справа в тому, що наші сучасний мозок не отримав пам’ятку про те, що ми зараз живемо в світі, де всього багато і достатньо.

Чому ми повинні їсти заради майбутніх себе?

Між нашим природним задоволенням від смачних солодких та крохмальних продуктів та негайним задоволенням, яке пропонують ці продукти, ми схильні робити більше сконцентровані на тому, щоб відчувати себе добре тут і зараз, ніж колись у майбутньому. Поведінкові спеціалісти називають це  упередженням, що означає, що ми часто переоцінюємо нагороду, яку ми можемо отримати зараз, і нехтуємотією, яку ми можемо отримати в майбутньому. Частина причини полягає в тому, що, на відміну від обіцянки негайної винагороди (як, наприклад, задоволення від пончика), майбутні винагороди не завжди вздаються реальними.

Для початку, їжа солодкого або крохмального приносить набагато більше насолоди в даний момент, ніж, скажімо, читання або миття посуду; плюс, отримання хороших результатів від здорового харчування не завжди є миттєвим. Більше того, під час вибору продуктів, ви імовірно навіть не розглядаєте майбутні переваги/недоліки вашого харчування зараз, тим більше, якщо насправді не розумієте, що є зв’язок між тим, що ви сьогодні їсте, і як ви будете відчувати себе  наступного місяця.

Тепер давайте переключимося і зосередимось на майбутньому. Значна кількість досліджень показує, що спосіб, яким ми думаємо про себе в майбутньому, може серйозно впливати на наше щоденне харчування. Проблема полягає в тому, що багато хто з нас відчувають відчуженість від нашого майбутнього, тому ми не робимо правилиний вибір їжі в цей момент, який є в наших найкращих інтересах для довгострокових результатів. Інакше кажучи, ми в кінцевому підсумку піддаємося спокусі та викидуємо наші здорові наміри, тому що ми не можемо собі уявити та ототожнити себе з собою майбутньою/майбутнім.

Ця тенденція добре задокументована. В дослідженні 2009 року, опублікованому в журналі “Соціальна когнітивна та афективна нейронауки”, психолог Халь Хершфілд досліджував бажання людей відмовитися від негайної грошової винагороди на користь більшого виграшу, який вони отримають в майбутньому: вгадайте, який варіант піддослідні вибирали.

Цікаво, однак, що в подальшому дослідженні, опублікованому в журналі маркетингових досліджень за 2011 рік, Хершфілд з’ясував, що коли учасники взаємодіяли з віртуальним відтворенням себе в майбутньому через віртуальну реальність, набагато частіше їхня поведінка змінювалася- наприклад, відкладання грошей на майбутнє.

Поставити це в перспективу: багато хто з нас настільки зафіксований на зараз і розглядає своє майбутнє як щось нереальне. Ми їмо  хлібобулочні вироби і порпаємося в нашому холодильнику пізно вночі без посторонньої думки, тому що без чіткого зв’язку з нашим здоровим майбутнім, надзвичайно складно протистояти негайним харчовим імпульсам. Але ми повинні припинити бачити майбутні версії себе, як незнайому людину, тому що дослідження показують, що чим активніше люди думають про їхнє майбутнє , тим менш імовірно, що вони “наплюють” на свої довгострокові цілі, незалежно від того, чи вони фінансові, чи пов’язані зі здоров’ям.

Як показує дослідження Хершфілда, коли ви починаєте думати про потенційну  себе в майбутньому, набагато простіше приймати правильні рішення тут і зараз, які підкріплять ті результати, котрі ви хочете досягти в майбутньому. Наприклад, коли ви прийдете додому пізно вночі, концентруючись на думках про майбутню себе (навіть ваш завтрашній сніданок), ви можете переконати себе просто випити склянку води з лимоном і все, а не нападати на холодильник.

Саме тому наречені дівчата є найбільш цілеспрямованими, стійкими прикладами; вони можуть уявити (часто з великою специфікою) своє майбутнє, пожинаючи користь своєї напруженої праці (дієти, фізичних навантажень): одягаючи свою приголомшливу сукню і танцюючи свій танець з  майбутнім чолоіком.

Якщо ви коли-небудь робили якийсь справжній успішний прогрес у минулому, ви знаєте, наскільки сильною складовою є мотивація для підтримки здорового харчовання після того, як ви вже досягнули певного успіху (чи це зменшення розміру джинсів, чи отримання більше енергії або більш молодої і яскравої шкіри). Отримавши невеличкий смак того, наскільки добре ви себе почуваєте, легше дотримуватися цих коригувань і перетворювати їх на постійні звички. Коли ви можете буквально бачити і відчувати результати ваших зусиль, то більш легше уявити собі, наскільки чудово ви почуватимете себе через півроку або  за рік.

Знайомство з майбутнім

Я знаю, я знаю. Не завжди так легко уявити абстрактну майбутню версію себе. Перший крок – це сконцентруватися на тому, що ви дійсно хочете для себе в майбутньому, щоб ви могли працювати, перетворюючи ваші наміри на конкретні дії. Щоб почати процес, спробуйте зробити цю вправу:

Закрийте очі і уявіть найкращу версію себе в наступному році. Ви все ще є такими ж унікальними, але протягом року ви працювали над багатьма вашими проблемами зі здоров’ям і тепер ви процвітаєте. Збільште масштаб зображення: як ви почуваєтеся? Більш конкретно, як би ви хотіли, щоб ця покращена версія вас почувалася наступного року? (Чим яскравіше ви можете собі уявити цей шлях, тим краще … так що придивіться). Як ви хочете відчувати себе, коли ви встаєте з ліжка? Коли ви приймаєте душ, зволожуюте своє тіло, а потім одягаєтеся в свій одяг? Як щодо того, коли ви на роботі? Коли ви стоїте, тренуєтеся, займаєтеся сексом? Чи ви енергійні та впевнені протягом дня? Ідіть і закрийте очі, я почекаю …

Подумайте про майбутні переваги у досягненні ваших здорових цілей: що б ви хотіли робити фізично наступного року? Багато хто з нас, як правило, фіксується на конкретній події, наприклад весілля, зустріч випуксників, відпустка. Це все добре, але це зовнішні орієнтири, тому після їхнього настання вони не мають вже ніякої великої ваги. Більш ефективний підхід полягає у тому, щоб передбачити тривалі переваги вашої важкої роботи- більше енергії, ясніша, здоровіша, молодша шкіра або більше почуття комфорту у вашому тілі, можливість швидше танцювати або ходити довше

Наші повсякденні стосунки з продуктами харчування передбачають збалансування компромісів між нашими довгостроковими планми та миттєвими бажаннями, які часто бувають конфліктними. Наприклад, більшість людей хочуть виглядати і почувати себе краще – вони хочуть почувати себе більш впевненими, більш здоровими, мати більше енергії – і в той же час вони хочуть з’їсти пончикпо дорозі додому, або миску макаронів…  Але я хочу зробити одне чітке ствердження: здорові стосунки з їжею не завжди означають правильний вибір. Навпаки, мова йде про можливість призупинити та розглянути надані варіанти, а потім зробити свідомий вибір. Наприклад: я дійсно хочу цього пончика? Якщо відповідь є “так”, то покладіть на тарілку, насолоджуйтесь повільно, а потім продовжуйте свій день без картання себе за те, що ви його з’їли.

 

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя.

Наталя.

ЗАВАНТАЖТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПОСІБНИК


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ