3 ПРОСТІ СПОСОБИ ПОКРАЩИТИ ТРАВЛЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ

ЗДОРОВ’Я

3 ПРОСТІ СПОСОБИ ПОКРАЩИТИ ТРАВЛЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Травлення дуууууууже важливе для загального здоров’я і благополуччя вашого тіла.
Чи додала я достатньо “у”, щоб висловити свою думку?

Адже саме так ми отримуємо всі наші поживні речовини! Навіть якщо ми їмо найпотужніші продукти з великою кількістю поживних речовин, якщо ми не переравлюємо їх належним чином, то ці всі супер-пупер продукти йдуть на смарку.

Крім того, порушене травлення може спричинити безліч проблем, включаючи зниження імунної функції, протікання/витік кишечника, дисбактеріоз та аутоімунну реакцію.

На щастя, є кілька простих способів для прискорення травлення та покращення здоров’я кишечника.
Ви можете почати застосовувати їх під час наступного прийому їжі


3 прості способи поліпшення травлення як можна швидше

1. Глибокий вдих і розслаблення.
Травлення – це парасимпатичний процес. Що це означає? Ну, це в основному означає, що вашому тілу потрібно перебувати в стані спокою, щоб процеси травлення працювали без проблем. Тому що, коли ваше тіло піддається стресовій ситуації або перебуває в симпатичному режимі, організм визначає пріоритетність функцій стресу над функціями травлення.

Простий спосіб ввести парасимпатичний режим – це систи на підлогу. Саме так: на під-ло-гу. Звичайно, це не завжди можливо (просто уявіть, що подумають люди, що знаходяться за сусіднім столиком в ресторані), так що глибоке розслабляюче дихання також може допомогти вам перейти з симпатичного до парасимпатичного режиму. Робіть 3 великі і глубокі вдохи між кожним укусом.

 

2. Сповільніться і дійсно жуйте їжу.
Якщо ви невитрачаєте достатньо часу, щоб правильно пережувати їжу:

* Ваш мозок не отримає повідомлення про те, що ви насправді їсте прямо зараз (звучить нерозумно, але це правда), і таким чином не буде стимулювати інші процеси травлення вниз по лінії, як секреція шлункових соків. Потім, коли їжа потрапляє в шлунок, шлунок каже «чому ніхто мене не попередив!», І йому доводиться швидко наздоганяти процес.

* Їжа не буде достатньо механічно розбита, додаючи стресу на шлунок.

* Їжа не буде належним чином покрита слиною, що є важливо для переробки вуглеводів.

Прагніть жувати кожен кусок 20-30 разів. Якщо ви опинитеся в режимі швидкого харчування, спробуйте відклададати свої ніж і виделку після кожного укусу і не піднімайте їх знову, доки ви не проковтнете попередній кусок.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11 ПОРАД ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ВАШОГО ТРАВЛЕННЯ


3. Не пийте нічого під час їжі.
Пиття під час їжі розбавляє шлункові соки, уповільнюючи травлення.

Звичайно, якщо вам потрібно приймати добавки або ліки з їжею, звісно запийте їх! Але спробуйте обмежити це кількома ковтками.

Бонус кроки

Я особисто використовую суміш олій, яка стимулює виділення соків з усіх органів, які приймають участь у процесі травлення. Ця суміш називається ДайжестЗен і сформульована для підтримки системи та процесу травлення. 2-3 краплі її в склянці води, або в капсулі за 20 хв до їди- змінить ваше життя. Також ні один мій прийом їжі не обходиться без травних ферментів. І завдяки цим двом помічникам, я забула, що таке здуття живота, гази або інші труднощі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОГЛИНАЙТЕ БІЛЬШЕ ПОЖИВНХ РЕЧОВИН ЗА ДОПОМОГОЮ ТРАВНИХ ФЕРМЕНТІВ


Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя

Наталя.

 


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ