6 ФАКТОРІВ ОЦІНКИ ДЕТОКС ПРОГРАМИ

ЗДОРОВ’Я

6 ФАКТОРІВ ОЦІНКИ ДЕТОКС ПРОГРАМИ

7-8 років тому я відчула, що мені потрібно натиснути кнопку перезавантаження. Я ніколи не робила ніяки детокси, не приймала додатки або антипаразитарні трави. І тут мені захотілося зробити детокс. Але, не з правильних причин. Мені хотілося схуднути (бо 52 кг при моєму 170 см зрості, було забагато, відповідно до стандартів суспільства та глянцевих журналів). Тепер я дивлюся на це і думаю, якою, м’яко сказано, нерозумною я була;))) Я, за свою детокс кар’єру, випробувала баааааааагато всякого, навіть мастер детокс (це 10 днів без їжі, і лише п’ється лимонний сік з водою, медом та кайенським перцем), який я витримала лише 5 днів. І результатом всіх цих детоксів було повернення ваги через 3-7 днів після завершення детоксу. Сумно…

Тільки, коли я почала вивчати дієтологію, я зрозуміла, що детокс- це не втрата ваги, а перезапуск організму. І, тому ніякий детокс не дасть вам результати в мінус 5 кг, які не повернуться знову через тиждень-другий.

Але детокси також бувають різними!!! І дуже важливо розуміти, який детокс дійсно позитивно вплине на ваш організм, а який лише зашкодить.

Існує безліч програм детоксифікації. Якщо ви плануєте дотримуватися якоїсь певної програми детоксу, я рекомендую вам оцінити програму, використовуючи ці 6 факторів:

1. Підготовка

Чи програма підготовує вас до етапу детоксифікації, так щоб вам було легше пристосуватися до самої детокс фази? Багато детокс програм починаються з першого дня, не даючи вашому тілу можливості пристосовуватися до браку кофеїну, цукру, м’яса і менших порцій. Це може шокувати ваше тіло і призвести до виснаження наднирників. Не кажучи вже про шквал неприємних, а іноді й небезпечних побічних ефектів.

Перехід прямо в етап детоксифікації без підготовки – це як бігти 20 км, якщо ви ніколи не бігали.

2. Акцент на продажі додатків

Чи охоплює програма дієту та зміни способу життя, або ж вона хоче лише продати вам дорогі продукти? Приймання купи  пігулок без будь-яких змін у дієті не має сенсу і не дасть вам ніякої користі.

3. Відгуки

Чи має програма об’єктивні відгуки? Багато учасників програм детоксу розповідали мені, як вживання тільки шейків/соків робило їх хворими – і ви не будете знати цього, поки ви не почнете цю програму.

4. Кількість цукру

Багато хто для детоксифікації використовує коктейлі або фруктові соки, які постачають занадто багато цукру в наш організм.

Наприклад, 300 мл апельсинового соку містить 28 грамів цукру, що становить 7,4 чайних ложок цукру! Я бачила детокси, засновані на 3 фруктових соках на день – ось вам цілих 22 чайних ложки або майже 1/2 склянки цукру!

Фруктові соки можуть негайно збільшити рівень цукру в крові, викликаючи більше відчуття голоду, виснаженя надниркових залоз, депресію, тривогу, стрес підшлункової залози, збільшення кількості кандидозних дріжджів і виснаження мінералів та вітамінів (особливо вітамінів групи В та магнію).

5. Керівництво та підтримка

Ви залишені на самоті, чи ви отримуєте підтримку від творця програми? Важливо мати вагон підтримки, коли переживаєш цей досвід. Ваше тіло переживає перехід, і підтримка та відповіді на ваші запитання допоможуть вам досягти успіху.

6. Втрата ваги є провідною обіцянкою

Особисто це найбільше вбиває та засмучує мене. Мета детоксифікації повинна полягати в тому, щоб допомогти вашому організму повторно відкалібруватися, повернутися в рівновагу і не сприяти культурі голоду, щоб схуднути. Коли ключовою обіцянкою детокса є зниження ваги, ви, швидше за все, наберете її назад через пару тижнів. Отже, якщо ви плануєте виконувати програму детоксу, я рекомендую скористатися цими 6 факторами для оцінки програми.

Що ви можете очікувати від хорошої і якісної програми детоксу.
* Розумова ясність,
* Відчуття енергійності та цілеспрямованості
* Постійна втрата ваги (в результаті перебалансування тіла)
* Кращий сон
* Ніякої тяги до їжі
* Відчуття легкості
* Регулювання  менструального циклу
* Менше або ніяких симптомів ПМС (болі, здуття живота, перепади настрою)
* Зменшення або усунення проблем шкіри, таких як екзема
* Зниження або зникнення гарячих спалахів/приливів
* Зниження чи зникнення багатьох неприємних симптомів, таких як біль, запалення та ін.

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя.

Наталя.

ЗАВАНТАЖТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПОСІБНИК


 


 

ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ