7 НАЙКРАЩИХ ПРОДУКТІВ ТА ДОБАВОК ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПІДКЛАДКИ КИШЕЧНИКА

ЗДОРОВ’Я

7 НАЙКРАЩИХ ПРОДУКТІВ ТА ДОБАВОК ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПІДКЛАДКИ КИШЕЧНИКА

Підкладка здорового кишечника без пробою переміщає, перетравлює та поглинає їжу, яку ви їсте, щоб ваше тіло могло використовувати цінні поживні речовини та виділяти відходи. У хорошому випадку це працює як добре змащений двигун. На жаль, хронічний стрес, ліки, перероблені та запальні продукти, алкоголь, сигарети та інші гормональні зміни можуть порушити підкладку кишечника. Це може спричинити “витік” поживних речовин та інших неперетравлених частинок їжі і це викликає запальні реакції у вашому організмі: здуття живота, болі, спазми, рефлюкс, неправильне випорожнення, болі в суглобах, втома, депресія, тривога, туман мозку та безсоння. Медичний світ пройшов довгий шлях до розуміння важливості кишечника у здоров’ї людини, але якщо ви ходите до звичайного лікаря, ви ніколи не чули про витік кишечника. Просто знайте, що якщо ви чуєте термін “мальабсорбція” або “підвищена проникність кишечника”, це те ж саме.

Якщо у вас спостерігаються три або більше вищезадані симптоми, попросіть свого лікаря провести тест стулу або крові для оцінки вашого бактеріального навантаження та дефіциту поживних речовин. Але вам не доведеться чекати результатів, щоб вжити заходів. Є кілька натуральних харчових та допоміжних засобів, з яких можна починати, які приходять без побічних ефектів і пропонують швидке полегшення. Ось мої 7 найкращих.

Глютамин
Це амінокислота та одна з моїх улюблених добавок, оскільки вона допомагає при травленні та відновленні підкладки кишечника шляхом буквальної герметизації кишки. Приймайте від 1 до 2 грамів щодня, вранці або в будь-який час, коли вам зручно.

Пробіотики
Хоча існує багато суперечок щодо пробіотиків, я вважаю їх корисними для регулювання травлення та отримання більш здорового мікробіому кишечника. Візьміть високоякісний пробіотик щоранку з сніданком.

Кістковий бульйон
Цей тисячолітній древній засіб – це нова тенденція у велнес індустрії і з поважної причини. Ви можете зробити свій власний кістковий бульйон повільно варючи кістки, щоб виділити такі сполуки, як колаген та гліцин, які сприяють загоєнню кишечника та зменшують запалення у вашому шлунково-кишковому тракті.

Травні ферменти
Ці добавки працюють, щоб розбити їжу на більш дрібні частинки, що полегшує обробку та поглинання поживних речовин з усіх продуктів, які ви їсте. Я рекомендую приймати одну або дві капсули травних ферментів з важкою їжею, обідом чи вечерею. Візьміть травний фермент з амілазою (ферментом, що розщеплює крохмаль), ліпазою (фермент, який розщеплює жир), і протеазою (розбиває білок).

Алое вера сік
Алое вера – це потужний сік (ви можете знайти його в онлайн магазинах для здоров’я), що допомагає відновити підкладку кишечника. Пийте 30-60 мл на день.

Ефірні олії
Ефірні олії здавна відомі своїми антибактеріальними, антивірусними, протигрибковими, стимулюючими та загоюючими властивостями.
Тим’ян і Троянда – У дослідженні, випущеному на початку цього року, дослідники встановили, що основні компоненти олії чебрецю і троянди – тимол та гераніол відповідно – можуть бути ефективними при придушенні патогенних мікроорганізмів у тонкій кишці.
Кардамон – як протизапальний і спазмоліт є заспокійливою олією для системи травлення.
Перцева м’ята – прохолодна і заспокійлива, олія м’яти, як було показано, покращує СРК
Гвоздика – як олія з найбільшим вмістом евгенолу, гвоздика є ефективним антимікробним препаратом, який може протистояти зростанню Candida albicans – однієї з причин проникності кишечника.
Фенхель -ефірна олія має заспокійливий вплив на кишечник

Кокосова олія
Кокосова олія – це суперпродукт, і ніхто не повинен бути без нього. Здорові насичені жири є невід’ємною частиною зцілення вашої кишки. Лауринові, капринові і каприлові кислоти в кокосовій олії мають антимікробні, протигрибкові та противірусні властивості. Це реальний спосіб харчової медицини, щоб м’яко очистити вашу систему ШКТ. Кокосова олія повинна бути органічною, першого і холодного віджиму.

Піклуйтеся про ваше тіло, бо воно у вас одне на все життя!

Наталя

 


 


ІНШІ НОВИНИ

doterra

ПРО МЕНЕ

Я вважаю, що це надзвичайно важливо познайомитись з людьми, перш ніж співпрацювати з ними. Тому дозвольте відрекомендуватися:
Мене звати Наталія Федорів
Я підприємець, бос і засновниця doTERRA на українському ринку. Крім того, я є сертифікованим ароматерапевтом, мануальним терапевтом, тренером здорового способу життя та бізнес лідером. Свою освіту я здобувала в Перті (Австралія).

Читати більше про мене

ЯК ОТРИМУВАТИ КОРИСТЬ ВІД ПРОДУКЦІЇ?

Підписуйся та отримай корисні поради на свою пошту

ЯК ВІДКРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ
РАХУНОК З DOTERRA

ДІЗНАТИСЬ